Vrabotuvanje.com - Супервизор на продажба - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Супервизор на продажба

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 
МЕЃУНАРОДНА КОМПАНИЈА РАСПИШУВА ОГЛАС
 
за СУПЕРВИЗОР НА ПРОДАЖБА
за во Скопје
 
За примените кандидати е обезбедена обука од компанијата 
Предност имаат невработени лица кои можат
да започнат веднаш.
 
Компанијата обезбедува:
специјализирани обуки за менаџерски позиции
фер,коректна работна атмосфера
месечни приходи од 18.000 ден до 43.000 ден.
 
Кандидатите треба да имаат возило на располагање
кое ќе можат да го користат локално (за Скопје)
во текот на обуките и желба за работа со амбиција за напредување.
 
Аплицирајте преку полето Брза Апликација,
задолжително интервју за сите кадидати!
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде