Vrabotuvanje.com - Келнер/Шанкер (East Gate Mall) - Скопје - Литература.мк
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Келнер/Шанкер (East Gate Mall)

Скопје

Рок за пријавување:

  • Литература.мк

„Литература.мк” за потребите на својата компанија објавува оглас за работа.
 
КЕЛНЕРИ И ШАНКЕРИ (East Gate Mall)
со полно работно време и скратено работно време (6 часа, петок, сабота и недела)
 
 
Услови:
  • Завршено средно образование
  • Искуство во делот на угостителство (ресторантско работење)
  • Основно познавање на англиски јазик
Способности и вештини:
  • Комуникациски вештини и висока работна етика, способност за тимска и самостојна работа, способност за следење на компаниската политика и процедури на работење, проактивен пристап, точност и аналитичност
  • Работа во смени. 
Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате бараните услови ве молиме да доставите кратка биографија со фотографија преку полето Брза Апликација.

 
Дополнителни информации: 070/ 779-999, 078 /475-146
Краен рок за пријавување: 24.01.2022
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде