Vrabotuvanje.com - Продавачи во книжарница - Скопје - Литература.мк
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавачи во книжарница

Скопје

Рок за пријавување:

  • Литература.мк

„Литература.мк” за потребите на својата компанија објавува оглас за работа.
 
ПРОДАВАЧИ ВО КНИЖАРНИЦА
со полно работно време и скратено работно време (6 часа, петок, сабота и недела)
 

Потребни квалификации:
  • Завршено високо образование;
  • Работно искуство на наведената позиција ќе се смета за предност;
  • Одлично познавање на работа со компјутер;
  • Вештини на продавање;
  • Одлични организациски способности;
  • Комуникативност, отвореност, љубезност;
  • Подготвеност за работа во смени.
     
Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате бараните услови ве молиме да доставите кратка биографија со фотографија преку полето Брза Апликација.
 
Краен рок за пријавување: 24.01.2022
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде