Vrabotuvanje.com - Дилери на жива игра во Казино - Скопје - АПЕКС МК ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дилери на жива игра во Казино

Скопје

Рок за пријавување:

  • АПЕКС МК ДОО Скопје
  • Адреса: Прашка бр.23, 1020 Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде