Vrabotuvanje.com - Direct Sales & Marketing Executive - Скопје - ТБМ ГРОУП ДОО Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Direct Sales & Marketing Executive

Скопје

Рок за пријавување:

  • ТБМ ГРОУП ДОО Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде