Vrabotuvanje.com - Дипломиран инженер - технолог - Струмица, Валандово, Гевгелија, Штип и Радовиш - ЕКО КОНТРОЛ увоз-извоз ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Дипломиран инженер - технолог

Струмица, Валандово, Гевгелија, Штип и Радовиш

Рок за пријавување:

  • ЕКО КОНТРОЛ увоз-извоз ДООЕЛ


ДИПЛОМИРАН ИНЖЕНЕР - ТЕХНОЛОГ

За работа во Акредитрана Лабораторија по стандард 17025 во животна средина, за контрола на загаденост на воздух и мерење на испуштање на штетни материи во воздух, имаме потреба од дипломиран инженер - технолог.

Потребни квалификации:

  • Задолжително познавање на основни програми на компјутер (Word, Excel, Google)
  • Предност ке имат кандидатите кои го познаваат англискиот јазик, и кандидати со Б возачка дозвола.

Дополнителни информации:

  • Работно место-локација: канцелариска работа на локација во канцеларии во Струмица.
  • Работно време од пон до петок, од 8 до 16ч.
  • Минимум плата 35.000 денари
  • Може да аплицираат лица од Струмица, Валандово, Гевгелија, Штип и Радовиш.
Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават преку полето "Брза Апликација"
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде