Vrabotuvanje.com - Готвач / Помошник готвач - Штип - К&К Дистрибуција - БОХО БИСТРО БАР
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Готвач / Помошник готвач

Штип

Рок за пријавување:

  • К&К Дистрибуција - БОХО БИСТРО БАР
  • Адреса: Гоце Делчев бр.58, 2000 Штип

 

Веќе три години градиме успешна градска приказна во центарот на Штип!

Boho Bistro Bar покрај најдобрите бургери и врапови, ја поседува франшизата за уникатните Milky палачинки. Тајната на нашиот успех е добрата работна атмосфера, колегијалноста и желбата да бидеме најдобри!

За таа цел, имаме потреба од:

ГОТВАЧ / ПОМОШНИК ГОТВАЧ

 

Посакувани способности и вештини:

  • ССС
  • Претходно работно искуство (готвач)/со или без искуство (помошник готвач)

Ние Ви нудиме:

  • Одлична основна плата + бонуси за успешност
  • Обезбедено сместување за кандидати надвор од Штип
  • Обезбедена храна
  • Недела – неработен дел
  • Пријатна работна атмосфера

 
Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација".

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде