Vrabotuvanje.com - Live Booking на туристички места - Охрид и Грција - ЊУ ЕЈЏ КОМПАНИ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Live Booking на туристички места

Охрид и Грција

Рок за пријавување:

 

NEW AGE ВРАБОТУВА

LIVE BOOKING НА ТУРИСТИЧКИ МЕСТА

Јавен повик до сите млади и амбициозни девојки кои се во потрага по нов предизвик ова лето.

“New Age” вработува девојки во сектор “ LIVE BOOKING “ на туристички места.

Локација: Грција и Охрид.

 

Опис на работна позиција: Повикување гости на организирани презентации  во хотели.

Работно време: Од 10ч – 13 ч / 18 ч – 21 ч

Почетна и загарантирана плата: 400 евра + бонуси + платено сместување,храна и пат.

Потребни карактеристики и особини на кандидатите:

  • Лесно се изразува и комуницира
  • Секогаш зрачат со позитивна енергија
  • Упорни и непобедливи
  • Желба за постојано надоградување и учење
  • Одговорни, флексибилни и пристојни.

Ако мислиш дека ги поседуваш овие карактеристики, ние од се срце би сакале да те запознаеме.

Вашето CV испратете го на: newageoffice5@gmail.com најкасно до 25.05.2022 година.

За повеќе информации, посетете ја нашата веб страна: https://newage.com.mk/

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Маркетинг, ПР и Медиуми изнесува 28.527 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде