Vrabotuvanje.com - Шофер - Скопје - Скопје - КОСМОС ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шофер - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

 • КОСМОС ГРУП ДООЕЛ


 

Поради зголемениот обем на работа КОСМОС ГРУП има потреба од

ШОФЕР
За реон: Скопје

 

Потребни квалификации:

 • Возачка дозвола В;
 • Работно искуство во соодветната област ќе се смета за предност;
 • Минимум ССС;
 • Да поседува сопствено возило;
 • Да поседува одлични комуникациски и преговарачки вештини;
 • Способност за индивидуална и тимска работа, како и работа во динамична средина;
 • Иницијативност, темелност, енергичност и целосна посветеност на работата;
 • Организираност и одговорност;
 • Доверливост и лојалност.

Нето плата:

 • Плата во висина од 33.000 мкд.
   

Пратете го вашето CV со фотографија и забелешка какво возило поседувате преку полето Брза Апликација.
Доколку влезете во потесниот круг ќе бидете исконтактирани.

Контакт 070 900 385

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде