Vrabotuvanje.com - Шанкер - Келнер / Подготовка на сендвичи и ќебапи - Скопје - ТЕТЕКС 2019 Т.П. ЌЕБАПЧИЛНИЦА ДЕНИЛ ЈАСИМ МУШЕ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Шанкер - Келнер / Подготовка на сендвичи и ќебапи

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТЕТЕКС 2019 Т.П. ЌЕБАПЧИЛНИЦА ДЕНИЛ ЈАСИМ МУШЕ
 • Адреса: Hristijan Todorovski Karposh 96a, 1000 Skopje

Шанкер - Келнер / Подготовка на сендвичи и ќебап

 

Опис на работното место: Лице со способност за работа на шанк, послужување на гости и подготовка на храна на скара
 
Ваши задачи:
 • Работа на шанк
 • Послужување на гости
 • Подготвување на скара
 • Професионален однос кон клиентите
 • Комуникација и координација со останатиот дел од тимот
 • Посветеност, одговорност
 • Способност за планирање и навремено завршување на задачите
 • Позитивен став кон гостите
Ние нудиме:
 • Работа во две смени ( во координација со останатиот дел од тимот)
 • Два оброка за време на смената
 • Плата: 22 - 27.000 денари

​Личен профил:

 • Комуникациски, продажни и преговарачки вештини;
 • Чесна, упорна, истрајна личност со долгорочна визија за својот личен развој;
 • Подготвеност за учење;
 • Насоченост кон постигнување на резултати, тимско работење, лојалност, желба за континуиран развој, учење и стекнување нови искуства
 

Доколку сметате дека ги исполнувате наведените услови, тогаш аплицирајте со кратка биографија (CV) преку полето Брза Апликација. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде