Vrabotuvanje.com - Келнери - Скопје - Канцеларија
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • Канцеларија

 

Имаме потреба од:

КЕЛНЕРИ
 

Потребни квалификации:

  • Минимум ССС;
  • Со или без претходно работно искуство;
  • Навики за одржување ред и хигиена;
  • Способност за тимска работа и работа под притисок. 

​Ние нудиме:

  • Плата: 22.000 - 30.000 денари;
  • Одлична работна атмосфера.


Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација".

Телефонски број за контакт:
 078 22 07 22 (Петар)

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде