Vrabotuvanje.com - Диспечери / Регрутери на возачи - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Диспечери / Регрутери на возачи

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

ЕВАНГЕЛИОН ЛОГИСТИКС ИМА ПОТРЕБА ОД

диспечери / регрутери на возачи

Услови и опис на работата:

  • помагање на потенцијалните возачи преку онлајн ресурси и посебен софтвер;
  • познавање на англиски јазик (говорен и пишан),социјалните вештини ќе се сметаат за предност;
  • плата до 55 000 ден. во зависност од квалитетот на извршување на работата.​​


Доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, Ве покануваме да се пријавите со испраќање на кратка биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде