Vrabotuvanje.com - Касиерки/крупиерки (м/ж) - Скопје - Скопје - МАСТЕРБЕТ ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Касиерки/крупиерки (м/ж) - Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАСТЕРБЕТ ДООЕЛ Скопје
  • Адреса: бул.3-та македонска бригада бр.66А 3-ти кат, 1000 Скопје

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде