Vrabotuvanje.com - Продавач оддел месара - Велес, Штип и Скопје - Велес, Штип и Скопје - КИТ-ГО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продавач оддел месара - Велес, Штип и Скопје

Велес, Штип и Скопје

Рок за пријавување:

  • КИТ-ГО ДООЕЛ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде