Vrabotuvanje.com - Работници за трајно вработување - Љубљана - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Работници за трајно вработување

Љубљана, Словенија

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

Компанија од автомобилска индустрија се седиште во Љубљана, Словенија има потреба од

работници за трајно вработување

потребни вештини и знаења:

 • Средно образование од техничка струка се смета за предност
 • Активно познавање на српски или хрватски јазик, познавање на словенечки јазик се смета за предност
 • Тимска работа и добри комуникациски вештини

 

УСЛОВИ кои ги нудиме:

 • Почетна нето плата од 1,000 -1,300 ЕУР зависно од работното место
 • Платена доброволна прекувремена работа како додаток на плата
 • 6 месечна пробна работа
 • Работно време од 40 часа неделно во смени
 • Регулирање на документација околу дозвола за работа
 • Обезбеден оброк или надомест на трошоци за исхрана
 • Обезбеден превоз или надомест на трошоци за превоз до работа
 • Регрес за годишен одмор и други додатоци
 • Дополнителни додатоци согласно покажани резултати

 

Доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, Ве покануваме да се пријавите со испраќање на кратка биографија преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Електротехника изнесува 22.219 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде