Vrabotuvanje.com - Вилушкарист - Скопје - ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ

Друштво за транспорт и услуги ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ СКОПЈЕ компанија со долгогодишно искуство  во областа на транспортот и логистичката подршка која е посветена на опслужување на клиентите, поради зголемениот обем на работа има потреба од вработување на:

ВИлУШКАРИСТ​ - РЕОН скопје


Припаѓа во Одделот за логистика. Одговара пред Супервизор на магацин.
 

Работните обврски вклучуваат но не се органичени на:

 • Манипулација на роба / палети со вилушкар;
 • Способност за следење на инструкции за работа и работни упатства;
 • Прецизност и точност во извршувањето на работните задачи.
   

​Услови:

 • Задолжително искуство со возење вилушкар или технички предзнаења за работа и управување на вилушкари;
 • Организираност и одговорност;
 • Самоиницијативност, темелност, енергичност и целосна посветеност на работата;
 • Способност за тимска работа и работа во динамична средина;
 • Подготвеност за работа во три смени.
   

Што нудиме?

 • Стабилна работа;
 • Редовни примања;
 • Платен топол оброк од првиот ден;
 • Вработување на определено време;
 • Солидни месечни примања.

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето "Брза Апликација"

Напомена: Само апликациите на кандидадите кои ги исполнуваат бараните услови ќе бидат разгледани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде