Vrabotuvanje.com - Готвач и помошник готвач - Скопје - Киндер Парк
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Готвач и помошник готвач

Скопје

Рок за пријавување:

  • Киндер Парк

Киндер Парк поради зголемен обем на работата има потреба од проширување на тимот

 

1. ГОТВАЧ
2. ПОМОШНИК ГОТВАЧ

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

  • Завршено средно образование од областа на угостителство
  • Поседување на соодветно работно искуство ќе се смета за предност
  • Дополнителни обуки од областа на угостителството ќе се сметаат за предност
  • Основно познавање на англиски јазик ќе се смета за предност

ПРОФИЛ НА ЛИЧНОСТ:
  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Посветеност на работата
  • Педантност и одговорност​​

Кандидатите кои сакаат да бидат дел од нашиот тим треба да достават кратка биографија (CV) преку полето Брза Апликација,со задолжителна назнака за која позиција аплицираат.


Само апликациите кои ќе влезат во потесен круг, ќе бидат контактирани.

Апликациите без назнака НЕМА да бидат разгледувани.

Тел за контакт: 076/381-098 /  078/265-616

 

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде