Vrabotuvanje.com - Оператор во производство - Скопје - ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор во производство

Скопје

Рок за пријавување:

 • ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ

Друштво за транспорт и услуги ТЕХНОТРАНС ДООЕЛ компанија со долгогодишно искуство  во областа на транспортот и логистичката подршка која е посветена на опслужување на клиентите, поради зголемениот обем на работа има потреба од вработување на:

ОПЕРАТОР ВО ПРОИЗВОДСТВО

Работни обврски: 

 • Работа во производен погон
 • Способност за следење на инструкции за работа и работни упатства 
 • Прецизност и точност во извршувањето на работните задачи 

Услови: 

 • Тимска работа 
 • Подготвеност за работа во три смени 
 • Претходно работно искуство во производствена компанија ќе се смета за предност 

Што нудиме? 

 • Стабилна работа со можност за напредок 
 • Редовна плата и покачување
 • Осигурани на полно работно време 
 • Платен топол оброк 
 • Редовни бонуси за редовност и ефикасност 
 • Годишен одмор 
 • Исплата на регрес за годишен одмор

Сите заинтересирани кандидати своето CV може да ги достават преку полето "Брза Апликација"

Напомена: Само апликациите на кандидадите кои ги исполнуваат бараните услови ќе бидат разгледани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде