Vrabotuvanje.com - Келнер/ка - Скопје - Истанбул Симит Кафе
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Истанбул Симит Кафе

Дали сакате да работите како

келнер/ка

ИСТАНБУЛ СИМИТ КАФЕ  има потреба од кандидат кој ги поседува следните работни услови:

Потребни квалификации:

 • Завршено средно образование
 • Работно искуство како келнер или слично
 • ​Познавање на компјутери

личен профил:

 • Сериозен и одговорен кон задачите
 • Комуникативен и лојален
 • Превзема иницијатива и е посветен
 • ​Работа во тим

што нудиме:

 • Плата од 20.000 МКД 
 • Можност за унапредување на работна позиција 
 • Пријатна работа атмосфера

Пријавете се преку полето Брза Апликација 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде