Vrabotuvanje.com - Возач на камион/шлепер со Е категорија - Куманово - ДЕТОИЛ ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Возач на камион/шлепер со Е категорија

Куманово

Рок за пријавување:

 • ДЕТОИЛ ДОО

ДЕТОИЛ ДОО Куманово, има потреба од следната работна позиција
Возач на камион/шлепер со Е категорија​ - Куманово
  

Потребни квалификации:
 • Задолжително работно искуство -Возач на камион/шлепер
 • Основно познавање на работа со компјутери
 • Возачка дозвола Е категорија
 
Одговорности и задачи:
 • Достава и земање на повраток роба
 • Одговорнорност за навремена и точна достава на робата до крајната цел
 • Одговорност за товарената и вратената роба во возилото
 • Одговорност за протокот на документација (фактури, повратници и сл.)
 • Грижа за техничката и хигиенската исправност на возилото
 • Грижа околу потребната документација,
 • Грижа за возилото и стоката која ќе се транспортира,
 • Познавање на технико механичка стручност околу возилото,
 • Да учествува во постапка на дефектажа, грижа околу сервис и отстранување на дефекти на возилото
 
Личен профил:
 • Способност за организација
 • Лојална, мотивирана и стабилна личност
 • Способност за работа под притисок и во кратки рокови
 • Флексибилност за работа во тим и самостојно работење
 
Доколку се исполнуваат бараните квалификации и компетенции потребно е кандидатите да испратат CV преку полето Брза Апликација или да се јават на телефонски број 071/214- 150 и 075/289-790.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде