Vrabotuvanje.com - Касиер/ка - Скопје - Сити Клуб Казино
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Сити Клуб Казино
 • Адреса: Ул.Питу Гули бр.10, 2300 КочаниОтворени е следната работна позиција:


КАСИЕР/КА

ОПИС НА РАБОТНОТО МЕСТО:

 • Касиер (раководење со каса уплата и исплата)
 • Плата: 30.000 денари.

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:

 • Минимум средно образование, посветеност, чесност, одговороност и доверливост.
 • Полно работно време во смени
 • Тимска работа
 • Познавање англиски јазик

НИЕ НУДИМЕ:

 • Редовни месечни примања
 • Одлични услови за работа
 • Позитивна работна атмосфера

Својата професионална биографија CV може да ја доставите преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде