Vrabotuvanje.com - Стручно лице за одржување фрижидери и опрема - Велес - ЖИТО УВОЗ-ИЗВОЗ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Стручно лице за одржување фрижидери и опрема

Велес

Рок за пријавување:

  • ЖИТО УВОЗ-ИЗВОЗ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Инсталации, Одржување и Поправки изнесува 24.722 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде