Vrabotuvanje.com - Касиер на бензиска пумпа - Скопје - ПУЦКО ПЕТРОЛ увоз-извоз ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Касиер на бензиска пумпа

Скопје

Рок за пријавување:

 • ПУЦКО ПЕТРОЛ увоз-извоз ДООЕЛ


 

 ДПТУ Пуцко Петрол ДООЕЛ, има потреба од следната работна позиција:

КАСИЕР НА БЕНЗИСКА ПУМПА
Локацијата излез на Скопје, после првата патарина Скопје-Тетово
 

 

Потребни квалификации би биле следниве:
 • Mинимум ССС
 • Основно познавање на работа со компјуер
 • Познавање на англискиот јазик ке се смета за предност
 • Напредни комуникациски и продажни вештини
 • Пожелно е претходно работно искуство со продажба
 • Подготвеност за тимска работа
 
Потребни документи за аплицирање:
 • Кратка биографија (CV) со слика
 • Мотивационо писмо
 • Копија од диплома за завршено образование
   

Доколку сте заинтересирани, испратете ја Вашата кратка биографија преку полето Брза Апликација
Само кандидатите кои ќе бидат повикани на интервју ќе бидат лично контактирани.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде