Vrabotuvanje.com - Менаџер/ка - Скопје - Друштво за производство, промет и услуги БЕБИДА ДОО
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за производство, промет и услуги БЕБИДА ДОО

Градска кафеана во срцето на Скопје создадена за сите оние кои знаат да уживаат.
Го прошируваме тимот и сакаме да станете дел од нас!

МЕНАЏЕР/КА

 

Потребни квалификации:

 • ССС/ВСС;
 • Претходно работно искуство во истата област минимум 2 години;
 • Познавање на англиски јазик;
 • Познавање на MS Office пакетот.

Одговорности и задачи:

 • Мeнаџирање и организирање на објектот;
 • Обезбедување на ефикасно работење на ресторанот;
 • Планирање и организирање на секојдневни активности;
 • Планирање и спроведување на набавки во согласност со потребите на ресторанот;
 • Организирање на персонал и нивна контрола врз работата;
 • Материјално работење;
 • Водење на месечни извештаи во однос на набавки;
 • Пријатен однос со клиенти.

Личен профил:

 • Развиени комуникациски и организациски способности;
 • Ефективна вербална и писмена комуникација;
 • Енергичност и иницијативност;
 • Флексибилност и адаптибилност;
 • Способност за работа во динамична средина.

Плата: 40000 денари.
За вработените следи топол оброк и кафе.Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација"!
Телефонски број за контакт: 071 822 823.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Менаџмент изнесува 39.113 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде