Vrabotuvanje.com - Девојки за презентации - Скопје - КОСМОС ГРУП ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Девојки за презентации

Скопје

Рок за пријавување:

 • КОСМОС ГРУП ДООЕЛ


 

Друштво за трговија и маркетинг КОСМОС ГРУП ДООЕЛ, ја нуди следната работна позиција:

Девојки за презентации

 

Опис на работата:

 • Девојки за презентација на парфеми

Потребни квалификации:

 • ССС
 • Пожелно е претходно работно искуство во маркетинг и директна продажба
 • Возраст до 29 години поради теренска работа во Скопје
 • Комуникативна, позитивна личност
 • Тимски играч

Ние нудиме:

 • Дневница со коректна работа 1.300 мкд + платен појадок или фиксна плата 18.000 мкд + процент
 • Со коректна работа платата може да биде од 35000-40000 мкд
 • Платена обука за презентациски вештини
   

Кадидатите можат да испратaт CV преку полето Брза Апликација

Контакт телефон: 070/900-385

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде