Vrabotuvanje.com - Келнер/ка / Шанкер/ка - Скопје - Filharmonija Cafe Bar
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Келнер/ка / Шанкер/ка

Скопје

Рок за пријавување:

  • Filharmonija Cafe Bar

 „Filharmonija Cafe Bar“ кој е во склоп на ФИЛХАРМОНИЈА на Република Северна Македонија има потреба од 

КЕЛНЕР/КА / ШАНКЕР/КА
(исклучително со работно искуство)

 

Посакувани способности и вештини:

  • Завршено образование во областа на угостителството ќе се смета за предност
  • Претходно работно искуство на иста дејност
  • Основно познавање на англиски јазик ќе се смета за предност
  • Основно познавање на работа со компјутери

Личен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност
  • Љубезност и педантност, со позитивен став
  • Самоиницијативност и посветеност на работата
  • Способност за тимска и самостојна работа

 Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето „Брза Апликација“ или на boka.bistro@gmail.com.
Можете да аплицирате и телефонски на следниов број за контакт: 070 299 898

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде