Vrabotuvanje.com - Келнери - Охрид - ХОТЕЛИ-МЕТРОПОЛ АД Охрид
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Охрид

Рок за пријавување:

  • ХОТЕЛИ-МЕТРОПОЛ АД Охрид

ХОТЕЛИ-МЕТРОПОЛ АД Охрид има потреба од следната работна позиција

КЕЛНЕРИ

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование
  • Со или без работно искуство
  • Основно познавање на англиски јазик ќе се смета за предност
  • Основно познавање на работа со компјутери

Ве покануваме, доколку имате интерес и соодветствувате со опишаниот профил за позицијата, пратете ваша апликација со Професионална биографија преку полето Брза Апликација.

Само кандидатите кои ќе влезат во потесната селекција ќе бидат контактирани.

Контакт телефон: 075 /331-208

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Туризам и Угостителство изнесува 20.094 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде