Vrabotuvanje.com - Security officer - Охрид - ИНТЕРАКТИВЕ СОЛУТИОНС ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Охрид

Рок за пријавување:

  • ИНТЕРАКТИВЕ СОЛУТИОНС ДООЕЛ
  • Адреса: Бул.Мак. Просветители бр.15, 6000 Охрид
  • Веб страна: http://www.isolutions.mk

 

Interactive solutions dooel Ohrid is hiring Security Officer

The ideal candidate will also have an analytical mindset and a keen eye for detail.
 Applicants should send their CV in English language via Fast Apply.

Security officer

Location: Ohrid

Required Qualifications​​:

  • driving license of B category;
  • work experience - at least 2 years
  • security license

Please send your CV using our Fast Apply option!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде