Vrabotuvanje.com - Coke Summership - Скопје - ПИВАРА СКОПЈЕ АД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПИВАРА СКОПЈЕ АД

АПЛИЦИРАЈ ВЕДНАШ

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде