Vrabotuvanje.com - Архитект - Скопје - Друштво за трговија и услуги ПРОДУКЦИЈА ПЕРСПЕКТИВА ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

 • Друштво за трговија и услуги ПРОДУКЦИЈА ПЕРСПЕКТИВА ДООЕЛ Скопје

 

Продукција Перспектива I Panel plus outdoor advertising / https://panelplus.com.mk/

има потреба од :

АРХИТЕКТ
 

Потребни квалификации:

 • ВСС (архитектура)
 • Претходно работно искуство минимум 5 години со управување на зграда или организација на градба, надзор.
 • Задолжително познавање на “ACAD” програм
 • Искуство во проектирање на градби и објекти од различни типови и категории
 • Познавање, контрола и синхронизација на фази на проектирање
 • Познавање на англиски јазик ќе се смета за предност
 • Работа во Microsoft Word, Excel и Power Point
 • Задолжително поседување на возачка дозвола Б-категорија
 • Комуникациски вештини, самоиницијативност, одржување фокус и висок степен на точност

Одговорности и задачи:

 • Управување со одржување на зградата
 • Наоѓање фирми кои прават ситни и големи поправки и изведувачи
 • Наоѓање фирми за изведба на разни потреби за фукнционирање на просторот
 • Менаџирање на магацинот за резервни делови за потребите на деловниот простор
 • Комуникација со клиенти, комуникација со институции и компании

Заинтересираните кандидати треба да ги достават своите апликации на info@perspektiva.com.mk

Краен рок за аплицирање е 26.05.2022 година.

Одбраните кандидати ќе бидат контактирани телефонски.

https://panelplus.com.mk/

 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Архитектура изнесува 25.340 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде