Vrabotuvanje.com - Маникир - Скопје - ПРОМЕДИКА МЕДИКАЛ ЕСТЕТИК ДООЕЛ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • ПРОМЕДИКА МЕДИКАЛ ЕСТЕТИК ДООЕЛ Скопје

 

 

Маникир

Локација: Скопје
Број на работници: 2

Во центарот на градот, Промедика Естетик е најсовремениот центар за релаксација, козметички третмани за лице и тело, масажи, депилација, маникир и педикир.

 

Квалификации

  • Работно искуство
  • Љубов кон козметиката и убавината
  • Желба за надоградба на професионалните вештини
 

Ние нудиме

  • Дополнителна обука
  • Можност за унапредување
 

За нас

Во нашиот салон можете да се релаксирате, разубавите и посветите на здрав начин на живот уживајќи во дискретна и опуштена атмосфера. Покрај низата козметички услуги во состав на центарот се наоѓа и најсовременото студио за кардио тренинг со личен тренер опремен со најовите справи на TechnoGym.

Се стремиме кон тоа секој наш клиент да почувствува дека искрено се грижиме за неговите потреби и сме целосно посветени на неговата удобност и задоволство.

Контактирајте нè тука.

 
 
 
 
 
 

Доколку сте заинтересирани, Ве молиме пратете Ваша апликација со Професионална биографија ​електронски преку полето Брза Апликација.

Телефонски број за контакт: 070 391 275 –Елеонора Шапков

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа за убавина и Спорт изнесува 20.474 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде