Vrabotuvanje.com - Продажен персонал - бул. Партизански одреди - Скопје - СУПЕР ПЕТКА извоз-увоз ДООЕЛ Велес
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Продажен персонал - бул. Партизански одреди

Скопје

Рок за пријавување:

  • СУПЕР ПЕТКА извоз-увоз ДООЕЛ Велес

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде