Vrabotuvanje.com - Оператор за Автомат Клуб (SL Club) – Струмица - Струмица - СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор за Автомат Клуб (SL Club) – Струмица

Струмица

Рок за пријавување:

  • СПОРТ - ЛАИФ ТРЕЈД

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде