Vrabotuvanje.com - Оператор на машина за печатење - Скопје - ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор на машина за печатење

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје

За вработување кај нашиот соработник, потребен  е: 

Оператор на машина за печатење (Реон Скопје)

Задачи:
 • Подготовка и одржување на работното место пред и по печатењето;
 • Проверка на техничката исправност на машината;
 • Сетирање на машината согласно работниот налог;
 • Реализирање на печатење на различни техники;
 
Бараме:
 • Завршено ССС; 
 • Претходното работно искуство не е задолжително; 
 • Способност за индивидуална и тимска работа;
 • Позитивен пристап кон работата;
 • Развиени комуникациски вештини;
 
Нудиме:
 • Можност за почеток со работа: Веднаш;
 • Работа  во  две смени;

Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.  

Доколку не бидете одбрани за оваа позиција, Вашите биографии ги чуваме во нашата датабаза со можност за повикување на идни соодветни огласи.

Доколку не сакате Вашата биографија да биде сочувана, наведете ја таквата информација во Вашата електронска порака.

ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
www.esi.mk 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде