Vrabotuvanje.com - Претакач на гориво во склад за нафта и нафтени деривати во Скопје - Скопје - Gulf Oil
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Претакач на гориво во склад за нафта и нафтени деривати во Скопје

Скопје

Рок за пријавување:

  • Gulf Oil

Претакач на гориво во склад за нафта и нафтени деривати во Скопје
 

Потребни квалификации:

  • Претходно работно искуство на иста или слична позиција ќе се смета како предност
  • Располагање со комуникациски вештини и љубезност
  • Подготвеност за работа во смени и височина
  • Возачка дозвола Б категорија
Вашето резиме доставете го преку полето Брза Апликација.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Економија, Финансии и Сметководство изнесува 28.521 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде