Vrabotuvanje.com - Комерцијалист - Скопје - БИО МЕДИКА ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист

Скопје

Рок за пријавување:

 • БИО МЕДИКА ДООЕЛ
 • Адреса: Ул.16та Македонска Бригада бр.10/4, 1000 Скопје

 

Био Медика е компанија која постои од 1994 година на македонскиот пазар и се занимава со продажба на медицинска опрема и медицински материјали.

За своите потреби Био Медика Скопје вработува

 

комерцијалист

 
Услови за кандидатите:
 • ССС (ВСС е предност)
 • Одлично познавање на работа на компјутер - MS Office
 • Искуство во работата со артиклите за широка потрошувачка е од голема предност
 • Возачка дозвола B категорија и возачко искуство
Што нудиме на вработените:
 • Професионална обука за нашиот производен и продажен програм
 • Усовршување од областа на теренската продажба
 • Можност за напредување
 • Професионални услови за работа и подршка
 • Дополнителни бенефити на база на перформански
Што очекуваме од успешните кандидати:
 • Спемност на постојано усовршување и учење
 • Насоченост на цели
 • Енергичност и иницијатива
 • Сигурност во извршувањето на работните обврски

Плата: 30000 + процент од продажба

 
Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате погоре наведените услови, Ве покануваме да се пријавите со Вашата Професионална биографија преку полето Брза Апликација.
 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде