Vrabotuvanje.com - Соработници во сектор продажба - Битола - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Соработници во сектор продажба

Битола

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

Бидете дел од тимот на Лукаско!

БАРАМЕ СОРАБОТНИЦИ  СО И БЕЗ РАБОТНО ИСКУСТВО

ИДЕАЛЕН КАНДИДАТ:

  • Комуникациски вештини;
  • Преговарање со клиенти (физички и правни);
  • Динамична личност, одговорна и тимски дух;
  • Претходно искуство не е задолжително но е предност.

ОПИС НА РАБОТАТА: 

  • Презентација и промоција на производите од компанијата;
  • Преговарање за услови за продажба, испорака и плаќање.

ПРИДОБИВКИ:

  • Стимулирачки пакет плата+ провизии, бонуси во зависност од перформансии;
  • Реални можности за афирмација и промоција во рамките на компанијата;
  • Редовен тимбилдинг.

УСЛОВИ:

  • Возачка Б - категорија подготвен за користење сопствен автомобил.

 
ЗА КОМПАНИЈАТА:

Ние сме Америчка компанија за продажба и дистибуција со традиција над 100 години и отворени над 1800 канцеларии ширум светот.

Во Македонија сме присутни 30 години. 

Доколку сте заинтересирани и ги исполнувате погоре наведените критериуми, Ве покануваме да се пријавите со испраќање на Вашето CV преку полето Брза Апликација.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде