Vrabotuvanje.com - Оператор во подготовка на сок - Скопје - СОКО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Оператор во подготовка на сок

Скопје

Рок за пријавување:

  • СОКО ДООЕЛ

   

Претпријатие со 28 годишна традиција во производство на сокови,
со пласман на 40 пазари на 5 континенти, кое брои над 90 вработени

СОКО Горица дооел Скопје

има потреба  од кандидат за следната позиција:

ОПЕРАТОР ВО ПОДГОТОВКА НА СОК – 2 лица

 

Потребни квалификации:

  • Мин. ССС ( хемиско-технолошка струка )
  • Работно искуство на иста/слична позиција или  ВСС ( земјоделски или технолошки факултет) ќе се сметаат за предност
  • Подготвеност за работа во смени (3 сменско работење)

Плата од 30.000 ден после обука и самостојна работа во смени, со можност за напредување

Претпријатието е лоцирано во нас. Драчево, Скопје. Кандидатите со поблиско место на живеење ќе имаат предност.

Доколку сте заинтересирани за отворената работна позиција, своите професионални биографии со фотографија, можете да ги испратите на: hr@soko.com.mk, со назнака : За ОПЕРАТОР во ПОДГОТОВКА НА СОК            

Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови ќе бидат повикани на интервју.

Сите пристигнати биографии ќе се третираат со максимална доверливост. 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде