Vrabotuvanje.com - Export Assistant - Скопје - СОКО ДООЕЛ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • СОКО ДООЕЛ

   

Претпријатие со 28 годишна традиција во производство на сокови,
со пласман на 40 пазари на 5 континенти, кое брои над 90 вработени

СОКО Горица дооел Скопје

има потреба  од кандидат за следната позиција:

Export Assistant ​ – 1 лице

 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ

  • ВСС ( економски факултет )
  • Одлично познавање на англиски јазик
  • Познавање на втор светски јазик ќе се смета за предност
  • Познавање на Microsoft Office
  • Возачка дозвола Б категорија – активно возачко искуство
  • Кандидатите со работно искуство во областа на меѓународна трговија, ќе имаат предност
     

Објектите на претпријатието се лоцирани во нас. Драчево и нас. Пинтија, Скопје. Кандидатите со поблиско место на живеење ќе имаат предност.

Доколку сте заинтересирани за отворената работна позиција, своите професионални биографии со фотографија не постара од 6 месеци, можете да ги испратите на: hr@soko.com.mk, со назнака : “ Export Assistant ”.

Само кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените услови ќе бидат повикани на интервју.

Сите пристигнати биографии ќе се третираат со максимална доверливост.

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде