Vrabotuvanje.com - Графички дизајнер - Велес - Велес - ЖИТО УВОЗ-ИЗВОЗ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Графички дизајнер - Велес

Велес

Рок за пријавување:

  • ЖИТО УВОЗ-ИЗВОЗ

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
ИТ, Телекомуникации изнесува 45.517 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде