Vrabotuvanje.com - Хигиеничар/-ка - Скопје - ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Хигиеничар/-ка

Скопје

Рок за пријавување:

 • ЕСИ ВРЕМЕНО ВРАБОТУВАЊЕ Скопје

За вработување кај нашиот соработник-познат ресторан во центарот на Скопје, потребен/-на е:

Хигиеничар/-ка (Скопје)

Задачи:
 • Одржување на хигиената во кујната на ресторанот;
 • Миење на садови со помош на машина за садови;
 • Одржување на општата хигиена во ресторанот;
 
Бараме:
 • Завршено ССС;
 • Претходно работно искуство ќе се смета за предност;
 • Поседување на висок степен на личен интегритет;
 • Високо развиени интерперсонални вештини;
 
Нудиме:
 • Работа во 2 смени: прва смена од 09.00-16.30 часот и втора смена од 16.30-24.00 часот, како и меѓусмена по договор;
 • Солидни  и навремени месечни примања;
 • Обезбеден топол оброк;
 • Можен почеток: Веднаш;
 • Вработување на неопределено време;
 • Годишен одмор: согласно ЗРО и колективен договор;

Доколку ги исполнувате наведените критериуми, своите биографии испратете ги преку полето Брза Апликација и наведете ја позицијата за која аплицирате.

Кандидатите кои ги исполнуваат горенаведените квалификации треба да достават своја биографија и да наведат во електронската пошта за која позиција аплицираат. 

Апликацијата на која не е наведно работното место нема да се земе во предвид.

Доколку не бидете одбрани за оваа позиција, Вашите биографии ги чуваме во нашата датабаза со можност за повикување на идни соодветни огласи.

Доколку не сакате Вашата биографија да биде сочувана, наведете ја таквата информација во Вашата електронска порака.

ЕСИ (Employment Services International)
ул. Костурски херои 62/1,1000 Скопје
T: +389 2 3246-899, Ф: +389 2 3246-897
www.esi.mk 

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Останато изнесува 22.029 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде