Vrabotuvanje.com - Референт на благајна во Експозитура - Струга - Струга - УНИ БАНКА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Референт на благајна во Експозитура - Струга

Струга

Рок за пријавување:

  • УНИ БАНКА


 

Референт на благајна во Експозитура - Струга, со или без работно искуство
 
 
Kвaлификации:
  • Диплома за завршено средно/високо образование;
  • Познавање на работа со компјутери;
  • Познавање на англиски јазик;
  • Висока мотивираност за остварување на зададените цели и за стекнување на нови знаења.
 
Избраниот кандидат треба да поседува:
  • Одлични организациски и комуникациски вештини;
  • Желба за непосредна работа со клиенти;
  • Прецизност, точност и аналитички пристап во работењето;
  • Афинитети за тимска работа и способност за работа под притисок; 
  • Аналитичен пристап кон задачите и реализација во кратки рокови.
 
Заинтересираните кандидати кои ги исполнуваат наведените услови, потребно е да испратат кратка биографија на македонски јазик преку полето Брза Апликација, најдоцна до 22.05.2022 година.
 
Со пријавување на објавениот оглас, ќе се смета дека се согласувате Банката да може да ги собира, обработува и чува Вашите лични податоци за потребите на процесот на регрутација за цело време додека трае, а по завршувањето на истиот податоците може да се чуваат во базата на податоци на Банката за регрутациски потреби согласно законсите прописи.
 
Согласноста може да ја повлечете во секое време со доставување на барање за истото на следниот линк: zlp@unibank.com.mk 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Банкарство изнесува 34.278 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде