Vrabotuvanje.com - Персонал за работа / Касиер - Скопје - Бургер Кинг
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Персонал за работа / Касиер

Скопје

Рок за пријавување:

  • Бургер Кинг

 

Бургер Кинг
има потреба од следната работна позиција:

Персонал за работа / Касиер
за полно работно време(full time)
и за пола работно време (part time)

Потребни квалификации:

  • Завршено средно образование;
  • Со или без претходно работно искуство;
  • Години од 18 до 35.


Личен профил:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност;
  • Тимска работа и професионален однос кон клиентите;
  • Самоиницијативност и посветеност на работата;
  • Позитивен став.

Сите заинтересирани кандидати своите биографии може да ги испратат преку полето Брза Апликација!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде