Vrabotuvanje.com - Административен работник - Скопје - Оли Шпед
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Административен работник

Скопје

Рок за пријавување:

  • Оли Шпед

Оли Шпед започнува со својата работа во 2005 година и од тогаш навака е во континуиран развој. Нашата мисија е унапредување на фирмата прераснувајќи во една од водечките компании за транспорт и логистика во Македонија и пошироко. Таа ја остваруваме со нашиот интегритет, морал и тимски пристап. Ние испорачуваме резултати… Од нашата канцеларија до вашата дестинација нашиот персонал на Оли Шпед е тука да ви помогнат. Благодарение на современиот начин на работа и ораганизација нашите возила ви стојат на располагање за внатрешен и меѓународен транспорт, локална дистрибуција и селидби, како и секаков вид на габарити.

Оли Шпед има потреба од следните работни позиции:

Административен работник

Потребни квалификации:

  • ВСС
  • Пожелно е претходно работно искуство на иста позиција
  • Познавање на англиски јазик
  • Познавање на работа со компјутери, познавање на Microsoft Office пакет 

Очекувани вештини и способности:

  • Одлични комуникациски и интерперсонални способности
  • Ориентираност кон клиенти
  • Самоиницијативност и одговорност при извршување на работни задачи
  • Способност за тимска работа 
  • Способност за работа под притисок и на кратки рокови
 
 
Ги охрабруваме сите кандидати кои сметаат дека имаат работни компетенции за оваа работна позиција да ја испратат својата Професионална Биографија (CV) користејќи го полето „Брза Апликација“, во предметот на пораката наведете ја позицијата за која аплицирате.

Контакт тел.: 071/383-855

Аплицирај
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде