Vrabotuvanje.com - Негуватели на стари лица/Медицински сестри/Физиотерапевт - Скопје - АКТИВ ДОМ ЗА СТАРИ ЛИЦА
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Негуватели на стари лица/Медицински сестри/Физиотерапевт

Скопје

Рок за пријавување:

  • АКТИВ ДОМ ЗА СТАРИ ЛИЦА

   АКТИВ ДОМ ЗА СТАРИ ЛИЦА
има потреба од следните работни позиции:

Негуватели на стари лица
Медицински сестри
Физиотерапевт

 

ПОТРЕБНИ КВАЛИФИКАЦИИ:
  • Со или без работно искуство во областа;
  • Способност за организација;
  • Лојална и стабилна личност;
  • Одговорност, внимателност, љубезност.​

ЛИЧЕН ПРОФИЛ:

  • Комуникативна, одговорна и лојална личност;
  • Љубезност и педантност, со позитивен став;
  • Самоиницијативност и посветеност на работата;
  • Тимска работа и професионален однос кон колегите и клиентите.​

Почетна плата: 22.000 денари.
Сменско работно време по договор. 
*Со или без работно искуство и образование во областа, да се аплицира исклучиво за позицијата.

​Доколку сте заинтересирани Ве покануваме да ни доставите Ваша кратка биографија преку полето "Брза Апликација"!

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Грижа (за деца, за постари лица...) изнесува 16.702 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде