Vrabotuvanje.com - Сетер на машини и алати - Велес - Marquardt Macedonia DOOEL
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Сетер на машини и алати

Велес

Рок за пријавување:

  • Marquardt Macedonia DOOEL

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Производство и Занаетчиство изнесува 24.798 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде