Vrabotuvanje.com - Асистенти на менаџери - Скопје - Viva Fresh
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Асистенти на менаџери

Скопје

Рок за пријавување:

  • Viva Fresh

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Административни професии изнесува 20.922 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде