Vrabotuvanje.com - Возач - Скопје - МАКЕДОНИЈА ТУРИСТ
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Скопје

Рок за пријавување:

  • МАКЕДОНИЈА ТУРИСТ
  • Адреса: Филип Втори Македонски, 5, 1000 Скопје
  • Веб страна: http://makedonijaturist.com.mk/

 

Македонијатурист објавува оглас за следната работна позиција:
 

Возач - 1 позиција

 

Потребни квалификации:

  • Возачка дозвола Б категорија
  • Аналитичен, ориентиран кон успех
  • Посветеност, мотивираност, иницијативност
Испратете го Вашето CV електронски преку полето Брза Апликација!

 
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Сообраќај и Транспорт изнесува 24.623 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Со продолжување на прегледувањето на страницата се согласувате со употребата на колачиња. Повеќе за тоа можете да прочитате овде