Vrabotuvanje.com - Комерцијалист / Дистрибутер - Скопје и Тетово - Скопје - Vrabotuvanje.com за клиентот
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Комерцијалист / Дистрибутер - Скопје и Тетово

Скопје

Рок за пријавување:

Работодавач: Vrabotuvanje.com за клиентот

 

КОМЕРЦИЈАЛИСТ - ДИСТРИБУТЕР
Реон: Скопје
Реон: Тетово

Потребни квалификации:

  • Возачка дозвола Б категорија
  • Предност ќе имаат кандидатите со искуство

Што добиваш?

  • Месечна плата: 18.000 денари плус процент за остварена продажба

Сите заинтересирани кандидати своите професионални биографии може да ги достават ​преку полето Брза Апликација.

Контакт: 075 240 936

Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Магацинско работење и логистика изнесува 25.063 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде