Vrabotuvanje.com - Касиери - Скопје (Кисела Вода и Аеродром) - Скопје - КИППЕР МАРКЕТ ДОО Желино
Сподели
Tweet
Сподели
Испрати на пријател

Касиери - Скопје (Кисела Вода и Аеродром)

Скопје

Рок за пријавување:

 • КИППЕР МАРКЕТ ДОО Желино

КИППЕР, како ланец на хард дисконт маркети во Република Македонија со мрежа од 87 маркети во Скопје,Тетово, Гостивар, Кичево, Куманово, Струга, Охрид, Битола,Штип,Девар,Ресен,Струмица, Радовиш, Велес и Прилеп нуди висок квалитет на производи со најниски цени.

Заради проширување на пазарот и отвaрање на нов маркет прв пат во овој регион, компанијата има потреба за:

КАСИЕРИ
Општина Кисела Вода и Општина Аеродром, Скопје

Кипер Ви нуди​:

 • Минимална плата од 20.000 МКД + бонуси.
 • Голем можност за унапредување на работна позиција (заменик шеф, раководител, итн.) 
 • Пријатна работа атмосфера
 • Работно време: 40 часа неделно


Потребни квалификации​:

 • Завршено средно образование
 • Работно искуство како касиер или слично 
 • Познавање на компјутери


Личен профил:​

 • Сериозен и одговорен кон задачите 
 • Комуникативен и лојален 
 • Превзема иницијатива и е посветен 
 • Работа во тим

Доколку сакате да се вработите во професионална и лојална работа позиција,имате мотивација и сакате успех, испратете персонална биографија (CV) преку полето Брза Апликација.
 
           или пополнете формулар за апликација во еден од нашите маркети.
Брза апликација
Испрати на пријател Принтај

СПОРЕДЕТЕ ЈА ВАШАТА ПЛАТА

Просечната плата во категоријата
Продажба изнесува 22.310 MKD.

Дознај ја платата за посакуваната позиција според твоите квалификации!

Започни

Vrabotuvanje.com.mk користи колачиња (анг. cookies) за да ви овозможи подобро корисничко искуство. Повеќе информации можете да прочитате овде